Katusetööd

IMG_0024 (2) (Copy)Professionaalne katusepaigaldaja annab alati kindlustunde ja garantii, et töö saab tehtud kvaliteetselt ja korralikult. Oleme tunnustatud spetsialistid, kes tuginevad 15 aastasele kogemusele ja oskavad ennetada probleeme, mis katusetöödel võivad ilmneda.

Katusetööd peaks algama kõigepealt olemasoleva katuse hindamisest. Hinnata tuleb  niiskuse taset ja kahjustusi, selgitamaks välja puitosade vahetamise vajadust. Lisaks tuleb üle vaadata korstnate seisukord, vältimaks nende ülekuumenemist või lausa tuleohtlikkust.

Katusetöid ei mõjuta aastaaeg, kuid arvestada tasuks sellega, et sügisel ja talvel on päevad lühemad ja ilmad heitlikumad ning sellepärast kulub ka teostusele rohkem aega. 

Teostame katusetöid Tallinnas, Harjumaal ja Järvamaal, kuid vajadusel ka üle Eesti. Paigaldame katuseid ja teeme katusetöid kuni 5 kordsetele majadele. Pärast tellimuse kinnitamist oleme valmis katusetöödega alustama juba nädala jooksul. Garantii kehtib 2 aastat. 

Et saaksime koostada Teile võimalikult täpse hinnapakkumise, on vaja: objekti jooniseid, kus oleks välja toodud kõik mõõdud ja katuse eripära. Esmase hinnapakkunise jaoks piisab ka käsitsi visandatud joonisest koos mõõtudega. Väga kaudse hinna jaoks võib esitada ka lihtsalt ruutmeetrite arvu.