Katuseaknad

2d5da86579

Katuseaknad annavad võimaluse täita eluruumid päikeseküllase päevavalguse ja positiivse energiaga. On juba ammu teada, et mida rohkem viibib inimene päevavalguse käes ja kasutab seda maksimaalselt ära, on tema vaimne ja füüsiline tervis kombes ning energiast pakatav.

Kui soovite katuseaknaid, oleme Teile kogu meeskonnaga abiks terve tellimisprotsessi vältel.  Oleme tunnustatud spetsialistid, kes tuginevad 15 aastasele kogemusele ning teeme koostööd rahvusvahelise tootjaga, kes turustab oma tooteid ainult läbi professionaalide.

Vanasti paigaldati katuseaknaid kaldkatustele, et muuta pööning valgusküllasemaks ja ehitada   katusealune eluruumideks. See tõstis kinnisvaraturul hoone lisaväärtust ja suurendas märgatavalt eluruumide pindala. Nüüdseks on hakatud järjest rohkem kasutama ka katuseaknaid/kupleid ja valgustunneleid lamekatustele. Sellisel moel saab tuua päevavalguse ruumidesse, kuhu muidu katuseakna paigaldus on võimatu.

Teeme koostööd Roto katuseakende maaletoojaga. Nende tootevalikus on olemas katuseaknad ja katuse kuplid nii kald- kui ka lamekatustele.

„Roto on selgelt truuks jäänud oma Saksamaa asukohale: üle 90 % siinmail toodetud preemiumtoodetest on “made in Germany”. Oma tooteid turustame me eranditult läbi volitatud edasimüüjate ning katusetehnoloogia valdkonna professionaalide.”

Meiepoolne garantii katuseakendele kehtib 15 aastat.

Et saaksime koostada Teile võimalikult täpse hinnapakkumise, on vaja teada, millisesse katusematerjali aken paigaldatakse? Mis on sarika samm ja kas mahub sarikate vahele või peab hakkama sarikaid vekseldama?

435                 735              835