Katusematerjalid

Katusematerjalidest sõltub maja ilme ja vastupidavus mitmekümneteks aastateks. Selle tähtsa otsuse juures oleme oma meeskonnaga Teile abiks, et langetatud saaks ikka kõige õigem otsus. Oleme tunnustatud spetsialistid, kes tuginevad 15 aastasele kogemusele ja oskavad ennetada probleeme, mis katusematerjalide valikul võivad ilmneda.

Hoolitseme selle eest, et katusematerjalid oleks nõuetekohased  ja vastaksid seaduses sätestatud normidele.  Teeme uue katuse just Sinu vajadustele vastavaks ja kohandame kõik omavahel sobima nii, et maja tervikilme oleks ilus ning ajatu.

Katusetöödel tuleb tähelepanu juhtida just kattematerjalidele. Üldiselt mingit kindalt reeglit ei ole, mis materjal kuhu täpselt sobib kuid enamikel juhtudel on see välja selgitatud hoone ehituse käigus. Tavaliselt renoveeritavatel katustel kasutataksegi sama materjali, mis on eelnevalt katusel olnud. Katusekate moodustab koos välisseinte, lae ja põrandaga konstruktsiooni, mille eesmärk on kaitsta siseruume välismõjude eest. Katusekatte ülesanne ongi hoida kogu ehitis sademete eest kaitstuna, nii et selle olulised omadused, eriti soojusisolatsioonivõime, ei kahjustuks.

Katusematerjali valides peaks lähtuma sellest, et vahetatav katus ka üldise pildiga kokku sobiks nii värvi kui ka stiili poolest.

Katusematerjalid, mida pakume: 

  • Asbestivaba eterniit
  • Plekk
  • Savikivi
  • Betoonkivi
  • Bituumenlaineplaat
  • Bituumensindel
  • SBS-rullmaterjal

Iga katusematerjali juurde kuulub ka lisavarustus: aluskatted, harjaplekid, viiluplekid, vihmaveerennid, katuseredelid, lumetõkked, tihendid jne.

Materjalide hinnad algavad 3.- eurost/m² ja looduslikud kivid ca 100.- eurot/m².

Tarneaeg on 1 päev kuni 2-3 nädalat. Transport on organiseeritud otse objektile.
Garantii kehtib katusematerjalidele 15-30 aastat.